Mýty o vlasech jsou odhaleny
Společností Braun odhalené mýty o vlasech

Mýty o vlasech jsou odhaleny

Opravdu víte vše, co je možné znát o vlasovém stylingu?

Přečtěte si, jak naše odborné rady vyvracejí běžné mýty o vlasech. S pomocí našeho odborníka Braun jsou nádherné vlasy každý den na dosah ruky, stačí jen kliknout.

Braun – česání vlasů

1. Česání vlasů 100 pohyby za noc je tajemstvím přirozeně lesklých vlasů.

Nepravda. Není nutné trávit hodiny před zrcadlem počítáním pohybů při česání vlasů. Ve skutečnosti 100 pohybů při česání může situaci jenom zhoršit! Nadměrné vyčesávání může poškodit vlasovou pokožku a vést k popraskaným a mdlým vlasům. Nebojte se – unikátní technologie štětin Braun eliminuje rizika a zaručuje zdravý vzhled vlasů jedním tahem! Pokud jde o extra TLC, kartáč Braun Satin-Hair 7 má skutečně pružný polštářek. Ujistěte se, že budete mít v kabelce, tašce nebo v zásuvce vhodný kartáč, abyste vždy mohli snadno dosáhnout právě učesaného stylu.

Braun – rovnání vlasů

2. Žehličky na vlasy jsou pouze pro rovnání

Nepravda: Žehličky na vlasy mohou dělat více věcí, než jenom rovnat vlasy – mohou také vytvářet lokny a kudrny. Produkty společnosti Braun jsou navrženy tak, aby poskytovaly všechny tyto famózní styly – bez poškození vlasů, kterému se většina konvenčních produktů nevyhne.

Braun – nikdy netvarujte ani nerovnejte mokré vlasy

3. Mokro-suché žehličky na vlasy mohou být rychlejší, ale rovnání mokrých vlasů může být škodlivé

Pravda. Nikdy nebyla vyřčena pravdivější slova – pokud budete vlasy tvarovat nebo rovnat, dokud jsou vlhké nebo dokonce mokré, můžete je těžce poškodit. Nezapomeňte si proto vlasy vyfoukat do sucha, než jej začnete rovnat.

Braun – hladký kartáč

4. Kartáčování vlasů je v podstatě neškodné – pokud to nebudete dělat moc tvrdě.

Nepravda. Litujeme dámy, ale tohle je budíček. Kartáčování vlasů – bez ohledu na to jak jemné – může způsobit mnoho škody. Ve skutečnosti je to jeden z hlavních důvodů poškození vlasů. Podívejte se dobře na svůj kartáč – většina štětin je tuhá a má hrubé hrany, které zeslabují vlasovou pokožku, a způsobuje volně se pohybující jednotlivé vlasy. Naštěstí štětiny kartáčů Braun jsou navrženy tak, aby volně klouzaly po vlasech a umožnily zajistit bohatý styling. Takže až to začne tahat, jsou to štětiny kartáče, které se ohnou, nikoliv vaše vlasy

Vysoušeče Braun Satin Hair – optimálně synchronizují teplo

5. Všechny vysoušeče vlasů jsou stejné – jednoduše z mokrých vlasů udělají přesušené

Nepravda. Většina vysoušečů má horká místa, která mohou způsobit nerovnoměrné výsledky. Některé vlasy jsou vystaveny působení vyšších teplot než ostatní a vlhkost je zde odstraňována rychleji, zatímco jinde pomaleji. Řada vysoušečů Braun optimálně synchronizuje distribuci tepla, proudění vzduchu a rychlost vysoušení. Rychlost při každém nastavení zaručuje jemnou, avšak efektivní teplotu sušení.

Kartáč Braun Satin Hair 7 Brush – přidejte přirozený lesk

6. Kartáčování je jedním z nejsnazších způsobů, jak přidat přirozený leskl vašim vlasům.

Pravda, pokud si zvolíte správný kartáč. Je nejlepší vybrat kartáč s hladkými nebo přírodními štětinami, které jsou pro pokožku hlavy a prameny vlasů nejjemnější. Pokud jde o extra TLC, zkontrolujte, zda má kartáč skutečně pružný polštářek. Ujistěte se, že budete mít v kabelce, tašce nebo v zásuvce kartáč Braun Satin-Hair 7, abyste vždy mohli snadno dosáhnout právě učesaného stylu.

Aktivní ionty Braun – pronikají prameny vašich vlasů

7. Všechny iontové produkty jsouvyrobeny shodně.

Nepravda. Svět je plný iontů, negativně a pozitivně nabitých částic. Existuje však rozdíl mezi pasivními ionty (nacházejí se v povlacích iontových produktů) a aktivními ionty Braun. Pouze proudy aktivních iontů dokáží proniknout vlasy a vytvořit skutečný rozdíl při boji se statickou elektřinou, přenosu vlhkosti zpět mezi vlasy a obnovení lesku.

Vlasová žehlička Braun Satin Hair se 100% keramickými destičkami

8. Všechny keramické desky jsou stejné

Nepravda. Mnoho žehliček na vlasy je pouze potaženo keramickým lakem, který se po čase opotřebuje a může umožnit kontakt vlasů s hliníkem. Desky Braun jsou 100% keramické v jádru a jsou nezničitelné.

Vlasový styling Braun – nikdy více než 200 °C

9. Když zvýším tepelný výkon, hlas někde vzadu mi říká, že ničím své vlasy.

Pravda. Měli byste svému hlasu naslouchat! Běžně se říká, že vyšší teplota automaticky vede k rychlejším a lepším výsledkům tvarování. To je však chybný úsudek. Pokud je při tvarování přehřejete, mohou být vaše vlasy nenávratně poškozeny. Teploty vyšší než 200 °C jsou příliš vysoké. I použití stylingových přístrojů na těchto příliš vysokých hodnotách (200°C a více) jenom jedinkrát může vlasy poškodit.

Kartáč Braun Satin Hair 7 – s extra posíleným leskem

10. Povadnutí během dne je nevyhnutelné – váš účes nikdy nebude vypadat tak krásný jako zrána.

Nepravda. Znáte každodenní cvičení: účes vypadá dokonale, když opouštíte domov, aby nakonec ztratil objem a lesk. A vy nemáte odvahu jej nyní vykartáčovat – byl by to úder statické elektřiny. Místo toho ale můžete přejít na kartáč Braun Satin-Hair 7. Je to jako lahodné espreso nebo čerstvý tah leskem na rty – stylově s extra leskem.