Sascha Breuer pro produkty Braun pro péči o vlasy

Podrobný průvodce Saschy Breuera: jak doma dosáhnout rychlého a snadného vysušení

Vysoušení vlasů je úkol, který často trpí tím, že nemáme dost času. Vynechání vysoušení však může vést k nepříjemným výsledkům, s průměrným, ničím neinspirovaným účesem, který ve vás nezanechá ani kousek sebedůvěry.

Řešení? Nový vysoušeč Braun Satin-Hair 5 z řady PowerPerfection. Jeho lehká konstrukce zbavuje vysoušení problémů a poskytuje dokonalé a rychlé výsledky. Proč to nezkusit s několika dobrými radami a nezbavit se průměrných účesů! Těším se, až uvidím vaše dokonalé výsledky…

Sascha Breuer, stylista celebrit a ambasador společnosti Braun

Příprava na úpravu vlasů s vysoušečem vlasů PowerPerfection

Krok 1: Příprava

Nezačínejte s úplně mokrými vlasy, zabalte si je alespoň na 5 minut do suchého ručníku. Nyní hřebenem rozdělte jednotlivé prameny. Pak vlasy rozdělte asi na 4 až 6 částí. Připraveni na vysoušení...

Vysoušeč Braun Satin-Hair PowerPerfection

Krok 2: Vyfukování do sucha

Na vysoušení vlasů je skvělé, že můžete řídit, jak vypadáte. Vylepšit objem a vytvořit a definovat jeho tvar a profil. Už vám vlasy nebudou jen tak nestylově viset. Použijte kruhový kartáč; pomůže vám dosáhnout nádherných kontur, křivek a objemu. První část vlasů obtočte okolo linie krku – začněte vyfukovat pod vlasy, část za částí, pracujte směrem k temenu hlavy. (Rychleji se pohybujte nahoru spíše než dolů, protože si tak nebudete smáčet vlasy hřebenem z dolních vrstev.)

Vysoušeč Braun Satin-Hair PowerPerfection

Obtočte každou část okolo kartáče a zatáhněte. Zaměřte trysku dolů po prameni vlasů, ve vzdálenosti několik centimetrů. Vysušte každý pramen od kořene ke konci, pomůže to vyhladit pokožku – to je základ pro lesklé a zdravě vypadající vlasy. Těsně před koncem přepněte nastavení výkonu na chlazení, abyste uzavřeli póry pokožky a bránili roztřepení konečků.

Použijte vysoušeč s funkci Ionic, například Satin-Hair 5, k urychlení vysoušení a viditelně méně krepatění – uspoří vám to čas!