6 důvodů pro čištění
6 důvodů pro čištění

6 důvodů pro čištění

Kartáček na čištění obličeje od Braun

Zářivost plná zdraví odhalena.

Existuje mnoho faktorů (jako make-up, přirozená sekrece, obnova kožních buněk, znečištění, atd.), které mohou vést k nečisté pokožce a ovlivnit její zářivost. 9 z 10 dermatologů se shoduje, že čisticí strojky, které provádí jemnou exfoliaci, mohou pomáhat udržet zdravě vypadající pokožku. Správné čištění odstraňuje make-up a nečistoty a odhaluje zářivější pokožku.

Kartáček na čištění obličeje od Wet & Dry Braun

Poskytuje až šestkrát lepší výsledky než při běžném ručním čištění.

Díky tisícům jemných dotyků a jemným štětinkám zajišťují naše kartáčky na obličej důkladnost, kterou nelze předstírat. Každodenní stres, olej, make-up a znečištění je odstraněno až do hloubky pórů. Výsledek je až 6x lepší než při běžném manuálním čištění.

Čisticí kartáček Braun pro citlivou pokožku

Vhodná pro citlivou pokožku.

Kartáček Braun Face je totiž 100% voděodolný, má jemné štětinky, a tak se jemné a důkladné čištění může stát přirozenou součástí očisty při každém sprchování. Přístroj byl dermatologicky testován a je vhodný pro každodenní použití, a to i pro citlivou pokožku.

1 minuta čištění

1 minuta, díky které pocítíte rozdíl.

Získat výsledky je tak snadné: čištění tváří, T-zóny a brady zabere pouhou minutu. Díky pohodlnému použití za mokra se kartáček na obličej navíc stane nedílnou součástí vaší každodenní péče o krásu, neboť ho můžete používat také ve sprše.

Kartáček na čištění obličeje Braun

Připravuje pokožku k lepší hydrataci.

Použití kartáčku na obličej Braun vám poskytuje hloubkové čištění pórů a připravuje vaši pokožku pro lepší hydrataci: vaše pokožka může vstřebat až o 30 % více složek než bez čištění.

Tato sada kartáčků představuje vše, co je potřeba pro bezchybnou krásu vaší pleti
Pro skvělý pocit a krásný vzhled své pokožky můžete udělat řadu různých věcí. Společnost Braun navrhla sadu kartáčků, které teď můžete používat s přístroji Braun Face.
Objevte první epilátor na obličej a systém čisticích kartáčků na světě
Jemné odstranění chloupků u kořínků –
hedvábně hladké nohy po celé týdny