Osvoboďte se s Jessicou Albou

Osvoboďte se s Jessicou Albou

Osvoboďte se s Jessicou Albou

Představujeme Jessicu Albu, světovou velvyslankyni značky Braun.

Věříme, že krásná, slavná a oceňovaná herečka je ztělesněním pravé sebedůvěry a síly. Je skvělým příkladem toho, co je možné dokázat, pokud věříte sama v sebe a osvobodíte se od všeho, co vás zadržuje.

Osvoboďte se od všeho, co vás zadržuje – to je vzkaz, který Braun a Jessica Alba posílají světu. Naším společným cílem je podpořit ženy na celém světě, aby se osvobodily od svých pochybností a nerozhodnosti a věřily ve svou osobní sílu, která jim dá sílu chopit se nových výzev, vyměnit průměrnost a snahu za mimořádnost a ujmout se kontroly nad vlastním osudem. Věříme také, že my, ženy, si můžeme být vzájemnou oporou a můžeme si dovolit být štědré jedna k druhé tím, že budeme sdílet celým srdcem radost nebo laskavost se svými „sestrami“.

Vezměte krásu do svých rukou.

Naše značka Braun navrhuje skvělé výrobky proto, aby vám poskytly mimořádné výsledky a výkon, neboť si přejeme, abyste vzali krásu do svých rukou – a to doopravdy. Vyberte si ty nejlepší nástroje a osvoboďte se od běžných výsledků. Proměňte svou každodenní péči o krásu v mimořádný zážitek. Vždyť pokud se díky vaší pokožce a vlasům cítíte skvěle, pak je všechno možné. Stejně jako Jessica Alba navíc věříme, že pokud se cítíte a vypadáte skvěle díky nádherně hladké a zářivé pokožce od hlavy až k patě anebo díky úžasně upraveným vlasům, tak je to první krok k sebevědomému pocitu vlastní krásy a osvobození se od všeho, co vás zadržuje.